Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Latający Lexus

Data publikacji: Autor: (kd) - Express Ilustrowany

Fot. Express Ilustrowany

O dużym szczęściu może mówić 42-letni łodzianin jadący srebrnym Lexusem, który wczoraj po godzinie 9 wpadł w poślizg na al. Włókniarzy przy wjeździe na estakadę przed al. Mickiewicza w Łodzi.

 

Rozpędzony samochód stracił przyczepność na mokrej nawierzchni, uderzył w barierki ochronne i znak drogowy. Przeleciał na zachodnią jezdnię prowadzącą w przeciwnym kierunku. Odbił się Fot. Express Ilustrowany od nadjeżdżającej ciężarówki i dachował.

 

Kierowca Lexusa z obrażeniami głowy, wstrząśnieniem mózgu i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony na oddział chirurgiczny szpitala im. Kopernika.

 

- To cud, że samochód nie spadł między dwiema jezdniami - komentuje zdarzenie jeden ze strażaków, biorących udział w akcji.

 

Kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach. Auto nadaje się do kasacji. Strażacy przez ponad godzinę zabezpieczali i usuwali skutki wypadku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

  • Jacek (gość)

    Żyje dzięki temu że jechał Lexusem. Lepiej chyba wziąć Lexusa na raty niż polisę na życie i jeździć jakimś małym jeździdłem. A tak poza tym to takie cuda zdarzają się tylko w Łodzi, także należy po prostu zwracać uwagę na to gdzie sie mieszka i jeździ.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości