Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Lewis Hamilton: „2015 rok był dla mnie wyjątkowy"

Data publikacji: Autor: (mm) RTV/x-news

Fot. RTV/x-news Lewis Hamilton był jednym z głównych gości pokazowej imprezy Stars and Cars na stadionie w Stuttgarcie. Kierowcy ze stajni Mercedesa zmierzyli się podczas niej na specjalnie przygotowanym torze. Jak Brytyjczyk podsumowuje mijający rok?

Fot. RTV/x-news - To niesamowity zaszczyt być częścią tego zespołu. To długa, ale jednocześnie wspaniała podróż wraz z tą wyjątkową marką. Jestem dumny z tego, że należę do tej fantastycznej rodziny i mogę obserwować jej ewolucję. W mijającym roku doświadczyłem wielu wspaniałych chwil i uważam, że był on wyjątkowy - powiedział mistrz świata Formuły 1.

Kierowca przyznał, że nie umie wskazać najlepszego dnia w 2015 roku, gdyż jak twierdzi było takich wiele. - Pomagało mi spotykanie ludzi dla których to co robię jest inspiracją, jak również obcowanie z tymi, którzy pomogli mi w zdobyciu tytułu mistrza świata - przyznał Hamilton.

Zobacz także: Sylwestrzak i Grzelak po meczu z Cracovią

Lewsi Hamilton jest trzykrotnym mistrzem świata Formuły 1. Na najwyższym stopniu podium stawał w sezonie 2008, 2014 i 2015.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości