Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Lider na rynku floty

Data publikacji: Autor: (ew)

Według przeprowadzonego przez magazyn “Flota Auto Biznes” badania rynku firm zarządzającyh flotą, spośród 28 analizowanych firm, DaimlerChrysler Fleet Management zarządza największą ilością samochodów, oferując wszystkie dostępne marki samochodów oraz pełny zakres usług finansowania i zarządzania flotą zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw.

 

Wyniki wspomnianej analizy są tym bardziej istotne, że miniony rok był wyjątkowo trudny dla firm zarządzający flotą. Coraz silniejsza konkurencja i niejednokrotnie cenowa walka o klienta były jeszcze większym wyzwaniem. Warto podkreślić, że DCSFM osiągnęła swoją pozycją nie oferując jak najniższych cen kosztem jakości i partnerskiej wspólpracy z klientami.

 

- Walka cenowa, po to tylko by zdobyć klienta jest działaniem krótkofalowym, a w efekcie traci na tym najwięcej sam klient otrzymując produkty coraz niższej jakości - mówi Edyta Wasiluk z DCSFM.

 

DaimlerChrysler Services Fleet Mangement jest pionierem wśród firma zarządzających flotą poznając sepcyfikę polskiego rynku od 1993. W chwili obecnej DCSFM zarządza na całym świecie 370 000 pojazdów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości