Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36995 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Lifting BMW M5 jeszcze w 2013 roku

Data publikacji: Autor: (pp)

Fot. Bimmertoday W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie oraz informacje dotyczące BMW M5 po liftingu. Zmiany, choć kompleksowe, nie są rewolucyjne.

Fot. BimmertodayWidoczne obok zdjęcie pochodzi z konfiguratora BMW M5 na jednej ze stron internetowych niemieckiego producenta. Zanim jednak je usunięto, jeden z Internautów zdążył je zapisać na dysku i udostępnił pozostałym użytkownikom sieci. Dzięki temu, wiemy już, jakie zmiany przygotowało BMW w związku z liftingiem swojego sportowego sedana.

Z zewnątrz, odświeżone M5 poznamy po nieznacznie przeprojektowanych reflektorach, a także nowym użebrowaniu atrapy chłodnicy. Belki grilla są teraz szersze, podobnie jak w nowym BMW M6. Wewnątrz, Bawarczycy ograniczyli się do wyposażenia M5 w aktualny system iDrive, korzystający z najnowszego dostępnego oprogramowania. Zmieniono również kształt kierownicy.

Ci z klientów, dla których standardowa moc 560 KM jest niewystarczająca, będą mogli zamówić dodatkowy pakiet Competition, zwiększający tę wartość o kolejne 15 KM. Wraz z wyższą mocą, auto otrzyma również nowy tryb pracy M Dynamic oraz 20-calowe obręcze kół. BMW M5 w dalszym ciągu będzie napędzane przez 4.4-litrowy motor V8 z podwójnym doładowaniem.

Auto powinno trafić do sprzedaży w wakacje 2013 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

BMW M5 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

BMW M5 opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

BMW M5 Cena