Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Lista utrudnień na zachodniopomorskich drogach

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Lista utrudnień na zachodniopomorskich drogach Zacznijmy od najważniejszej naszej drogi, S3. Trwa budowa obwodnicy na odcinku Miękowo - Węzeł Goleniów. Tu kłopoty z przejazdem i ograniczenie do prędkości 50 km/h na długości 1,4 km. Zamknięto przebieg drogi krajowej nr 3 i skierowano ruchu dwukierunkowy na jezdnię prawą obwodnicę Miękowa.

Na drodze nr 3 trwa budowa ronda.

Kłopoty z jazdą między Parłówkiem, a Ostromicami. Ograniczenie predkości do 50 km/h. Również w samym Parłówku. Z tych samych powodów trzeba uważać też między Babigoszczą, a Miękowem. Tu wprowadzono ruch wahadłowy. dalsze (nadal z powodu budowy obwodnicy) między Miękowem, a Żdżarami (przyczyna - wyjazd z budowy i ograniczenie predkosci do 60 km/h).

Droga nr: 6,
Tu też trwa budowa obwodnicy. Utrudnienia w Olchowowie, Wojcieszynie, Sianowie. Wprowadzono ruch wahadłowy kierowany ręcznie.

Droga nr: 10.
Remont nawierzchni. Kłopoty spotkamy na odcinku Płonia - Motaniec na kierunku do  Szczecina. Ruch odbywa się  1 pasem.

Droga nr: 11.
Tu tylko remont chodników w Szczecinku.

Droga nr: 20.
Trwa tu modernizacja drogi na odcinku Wiewiecko- Drawsko Pom. Ograniczenie prędkość do 50 km/h. W Rzęśnicy za to rozpoczną sie roboty na poboczu. Też trzeba uważać.

Droga nr: 22.
Przebudowa skrzyżowania, remont chodników i kanalizacji w Wałczu przy ul. Wojska Polskiego. Ograniczono prędkość do 40 km/h i wprowadzono ruch wahadłowy.

Droga nr: 23.
Trwa przebudowa mostu   w Dębnie przy ul. Mickiewicza. Z tego powodu zamknięto odcinek drogi krajowej i wprowadzono ruch wytyczonymi objazdami. I tak - objazd dla relacji Kostrzyn - Myślibórz dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 10 t z miejscowości Sarbinowo drogą krajowa nr 31 do miejscowości Chojna i dalej drogą krajową nr 26 do Myśliborza.  Dla relacji Myślibórz - Kostrzyn w kierunku odwrotnym. Dla pozostałych pojazdów objazd ulicami lokalnymi.

Droga nr: 31. Remont nawierzchni w Gryfinie na ul. Łużyckiej.  Ruch wahadłowy i ograniczenie do 40 km/h.

(mdr)

Lista utrudnień na zachodniopomorskich drogach
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Lista utrudnień na zachodniopomorskich drogach

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości