Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Lublin: tragiczny wypadek. Nie żyje młoda kobieta

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Lublin: tragiczny wypadek. Nie żyje młoda kobieta 22-letnia kobieta zmarła w szpitalu po wypadku, do jakiego doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Kunickiego z Nowym Światem w Lublinie. Kobieta została przygnieciona przez sygnalizację świetlną na przejściu dla pieszych.

21-latka jechała mitsubishi w kierunku ulicy 1 maja. - Poruszała się pasem do skrętu w lewo i przed skrzyżowaniem zmieniła pas. Wtedy uderzyła w tył trolejbusu - mówi podkom. Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie. Samochód przejechał przez kilka słupków odgradzających chodnik od drogi, a następnie uderzył w sygnalizator. Siła uderzenia przewróciła słup na 22-latkę, która chciała przejść przez jezdnię. W stanie ciężkim poszkodowana trafiła do szpitala.

Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Dziś w miejscu wypadku pojawiły się znicze. Policjanci obecni na miejscu wypadku sprawdzili trzeźwość kierowców. Zarówno mężczyzna prowadzący trolejbus, jak i kierująca mitsubishi byli trzeźwi. Dokładne okoliczności wypadku ustali policyjne śledztwo.

Jakub Markiewicz

Lublin: tragiczny wypadek. Nie żyje młoda kobieta
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Lublin: tragiczny wypadek. Nie żyje młoda kobieta

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości