Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38848 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

MacGyver i nowy Citan

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Mercedes-Benz
„Przez ostatnie siedem lat nie robiłem nic poza podróżowaniem po świecie. Nie dałem się zabić, złapać, ani wysadzić. I co m”i z tego wszystkiego zostało? Parę zużytych rolek taśmy klejącej! - wyznał niegdyś MacGyver. Dziś mistrz zaradności wraca na nasze ekrany, i to z przystojnym pomocnikiem. W najnowszej kampanii reklamowej Mercedes-Benz wspiera go niezawodny, gotowy stawić czoła wyzwaniom partner - nowy Citan.

Zwiastun nowych przygód MacGyvera już od dziś można oglądać na stronie internetowej www.macgyver-citan.com. Od 8 wrześniaFot: Mercedes-Benz
będą się tam znajdować również materiały "od kuchni", przygotowane podczas ich nagrywania. Nowe, internetowe odcinki pojawią się na stronie już 18 września.

Nowy Mercedes-Benz Citan po raz pierwszy zadebiutuje publicznie podczas wrześniowych targów samochodów użytkowych IAA w Hanowerze. To samochód idealnie przygotowany na miejskie wyzwania - dzięki szerokiej gamie dostępnych wersji, wszechstronności i bezpiecznej konstrukcji.

Oferta modeli i opcji sprawia, że Citana łatwo dostosować do najróżniejszych potrzeb - w tym do pracy tajnego agenta. Model dostępny jest w trzech wersjach długości nadwozia, jako Furgon, Mixto lub Kombi. Do wyboru jeden z trzech silników Diesla o mocy od 55 do 81 kW lub doładowany motor benzynowy o mocy 84 kW. Przesuwne boczne i asymetrycznie dzielone tylne drzwi zapewniają błyskawiczny dostęp do środka we wszystkich ryzykownych sytuacjach, a liczne schowki w kabinie pozwalają mieć pod ręką to, co najważniejsze.

Dzięki swej wszechstronności Citan przoduje w każdej dziedzinie. Kompaktowe proporcje oraz dynamicznie skrojone zawieszenie czynią go zwinnym kompanem do jazdy po mieście - czy to zatłoczone centrum, czy wąskie uliczki na przedmieściach.

W nowej roli MacGyver jest nie tylko złotą rączką, ale i biznesmenem. Docenia więc niewielkie koszty użytkowania Citana - zużycie paliwa 4,3 l/100 km i długie okresy międzyprzeglądowe (co 40000 km lub 2 lata). W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie kolejne wyzwanie, a Citan znów będzie potrzebny!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • ondraszek (gość)

    Oby to powiązanie z Kangurem nie wyszło bokiem. Takie sobie wspomnienia.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Mercedes-Benz Citan zdjęcia

Mercedes-Benz Citan dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Mercedes-Benz Citan Cena

Części dla marki Mercedes-Benz

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

840 zł