Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37730 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Make Life Harder przetestuje Dacię Duster

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Dacia Renault Polska udostępniło do niecodziennych testów Dacię Duster, w najnowszej serii limitowanej Aventure, blogerom z Make Life Harder. Wybiorą się oni w podróż po krajach południowo-wschodniej Europy.

Ludzie „bez twarzy”, czyli Maciej i Lucjan, autorzy jednego z najbardziej znanych blogów wyruszą w podróż przez Słowację, Fot: DaciaWęgry, Rumunię (gdzie prawdopodobnie odwiedzą fabrykę Dacii), Bułgarię, Albanię, Grecję, Turcję, Ukrainę i Mołdawię. Z każdego punktu podróży, w którym się zatrzymają, będą pisać relacje na własnym fan page’u. Niektóre z nich zobaczyć też będzie można na fan page’u „Dacia. Wybieram mądrze.”Przez dwa miesiące przemierzą 7000 km szlakami oddalonymi od największych turystycznych atrakcji.

Make Life Harder to popularny satyryczny blog lifestyle'owy, koncentrujący się wokół złożonej problematyki mody, urody oraz takich zagadnień społecznych, jak religia, polityka itp. Jego autorzy nie pokazują twarzy, a raczej ją zasłaniają. Autorzy blogu idealnie pasują Fot: Daciado wizerunku marki Dacia, która została stworzona dla ludzi potrzebujących samochodu, niebędącego podkreśleniem ich statusu. Dacia stała się fenomenem społecznym, przyczyniając się do powstania nowego stylu konsumpcji na rynku samochodowym określanego jako Dacia attitude − wysokiej jakości samochody po przystępnej cenie. W ciągu zaledwie 8 lat Dacia stała się marką, która podbiła rynki wielu krajów. Model Duster wprowadzony w kwietniu 2010 roku, jest najlepiej sprzedającym się modelem Dacii w Polsce.

Projekt Dacia Eurotrip został przygotowany przez agencję Digital Wonderland.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Dacia Duster zdjęcia

Dacia Duster dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Dacia Duster opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Dacia Duster Cena