Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Malaguti RST 125. Test, dane techniczne. Wystarczy prawo jazdy kategorii B (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN Turbo / x-news

Fot. TVN Turbo / x-news Motocykl szosowy Malaguti RST 125 o mocy 15 KM ma sportowy charakter i pozwala na sprawne przemieszczanie się w ruchu miejskim. Prędkość maksymalna na poziomie 120 km/h pozwala bez stresu wyprzedzać innych.

Silnik, który odpowiada za napęd Malaguti RST 125 pochodzi z tych samych fabryk, w których montowany jest silnik do Aprilii RS 125.

Na pokładzie nie ma ABS-u, a układ hamulcowy w Malaguti RST 125 jest kombinowany, co oznacza sprzęgnięcie ze sobą przedniego i tylnego hamulca. Do dyspozycji jest 6-biegową skrzynia.

Zobacz także: Prawo jazdy. Czy można zobaczyć nagranie z przebiegu egzaminu?

Motocykl prowadzi się dobrze i sprawnie się na nim hamuje. Minusem tego pojazdu jest o, że pozycja kierowcy jest mocno pochylona, a ciężar ciała opiera się na nadgarstkach.

Pojazd kosztuje 17 tysięcy zł. Malaguti RST 125 na rynku walczy m.in. z Yamahą R 125, Aprilią RS 125, KTM RC 125, czy Suzuki GSX-R 125.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Komentarze

  • Noname (gość)

    Zgadza się prawo jazdy kat.B ale co najmniej 3 lata trzeba je mieć. 4) kategoria (prawa jazdy – przyp. red.) B uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg pod warunkiem, że osoba posiada prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat.” (…)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości