Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Mamy Chevroleta

Data publikacji: Autor: (rp)

fot. Chevrolet-Aveo W dniach 28 – 30 maja w 30 punktach dilerskich Chevroleta w Polsce odbędą się „dni otwarte”. Nabywcy będą mogli zapoznać się z ofertą tej nowej marki na naszym rynku.

fot. Chevrolet-Rezzo Jak powiedział na konferencji prasowej Michael Klaus, dyrektor generalny MG DAT Polska, marka Chevrolet jest „świeża, wiarygodna i inna. To marka dla ludzi, którzy chcą mieć więcej za mniej”. Plany zakładają sprzedanie w naszym kraju do końca 2004 r. ok. 3000 sztuk Chevroletów.  est to możliwe, bowiem ceny poszczególnych modeli są bardzo konkurencyjne. Przewiduje się, że do końca roku sieć dilerska powiększy się o kolejnych 10 punktów.

 

Marka Chevrolet należy do koncernu General Motors i jest obecna na każdym kontynencie. W naszym kraju będą sprzedawane modele Aveo, Lacetti, Evanda i Rezzo, które są odpowiednikami nowych modeli Daewoo. fot. Chevrolet-Evanda Koreańskie Daewoo zostało przejęte przez General Motors, który zainwestował w odnowienie gamy modelowej samochodów. W zależności od kraju, samochody są sprzedawane pod marką Daewoo lub Chevrolet. Jak poinformował Andy Higgins, dyrektor sprzedaży GM Daewoo Auto & Technology Company, na świecie w 2003 r. sprzedano 570 tys. aut, a w Europie – 133 tys. – najwięcej we Włoszech i w Hiszpanii. Biorąc pod uwagę korzystne ceny samochodów marki Chevrolet w Polsce, ma ona szansę na sukces. O tym jednak zadecydują nabywcy.

 

Na naszym rynku są dostępne następujące modele:

 

fot. Chevrolet-Aveo Chevrolet Aveo z nadwoziem 5-drzwiowym hatchback napędzany silnikiem o pojemności 1,2 l (72 KM) lub 1,4 l o mocy 83 KM lub 94 KM. Za najtańszy model Aveo z silnikiem 1,2 l zapłacimy 32 990 zł. Samochód wyposażono m.in. w  poduszkę powietrzną kierowcy, elektrycznie sterowane szyby i radio z odtwarzaczem. Najdroższa wersja z silnikiem 1,4 l (94 KM) kosztuje 50 540 zł.fot. Chevrolet-Aveo

Aveo z 4-drzwiowym nadwoziem typu sedan napędzany silnikiem 1,4 l o mocy 83 KM kosztuje 36 990 zł.

 

Chevrolet Lacetti oferowany jest z nadwoziem 5-drzwiowym hatchback lub 4-drzwiowym sedan z silnikami o pojemnościach 1,4 l (94 KM), 1,6 l (109 KM) lub 1,8 l (122 KM). fot. Chevrolet-Lacetti Najtańszy model 5-drzwiowy z silnikiem 1,4 l ma w standardowym wyposażeniu 2 poduszki powietrzne, ABS, wspomaganie kierownicy i kosztuje 43 990 zł. Najdroższy 5-drzwiowy Lacetti 1,8 l to wydatek 63 340 zł.

 

fot. Chevrolet-Lacetti Za najtańszy model 4-drzwiowego Lacetti zapłacimy 46 490 zł. Auto zostało wyposażone we wspomaganie układu kierowniczego, 2 poduszki powietrzne i ABS. Najdroższa wersja z silnikiem 1,8 l kosztuje 63 340 zł.

 

Chevrolet Evanda z silnikiem o pojemności 2,0 l (104 KM) to wydatek 68 990 zł. W cenie auta jest m.in. wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne oraz ABS.

 

Chevrolet Rezzo z silnikiem o pojemności 1,6 l (131 KM) jest wyceniany na 56 990 zł. W wyposażeniu seryjnym oprócz  poduszek powietrznych kierowcy i pasażera, wspomagania kierownicy i ABS jest też manualna klimatyzacja.

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości