Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Marta Krupa lubi Chevroleta

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Marta Krupa lubi Chevroleta Marta Krupa, wprawdzie odpadła z XIII edycji „Tańca z Gwiazdami”. Na pociszenie, poza wrażeniami, pozostał jej Chevrolet Captiva.

Marta Krupa, siostra „Dżoany z tap model”, przyjechała na kilka miesięcy do Polski, aby móc wystąpić w tym popularnym programie i zaprezentować się Polakom.

Marta urodziła się w USA. Swoją karierę zaczynała jako modelka, ale mimo że ma na koncie kilka okładek znanych magazynów, modeling nie jest jej pasją – woli skupić się na śpiewaniu. Właśnie realizuje swoje marzenie, będąc w trakcie nagrywania singli na swoją pierwszą płytę. Marta weźmie także udział w projekcie „Poland… Why Not?”, który ma na celu zaprezentowanie polskiej muzyki światu.

Dla Marty, która na stałe mieszka w USA, naturalna była chęć poruszania się w czasie pobytu w Polsce samochodem amerykańskiej marki. Dlatego też wybrała Chevroleta, markę której filozofia wykorzystywania nadarzających się szans i możliwości, wyrażona hasłem „Make it happen”, jest tak jej bliska.

Na początku Marta, która wcześniej nie prowadziła samochodu w naszym kraju, trochę obawiała się jazdy po polskich drogach, ale teraz nie sprawia jej to problemu. Na co dzień porusza się Chevroletem Captivą w modnym perłowo białym kolorze (White Pearl), w wersji wyposażenia LT+ z benzynowym silnikiem 2.4 l i automatyczną skrzynią biegów. Jak sama mówi, samochód ten spełnia jej oczekiwania. – Cieszę się, że mogę jeździć ładnym, dużym i wygodnym samochodem. Bez problemu zabieram ze sobą znajomych – mówi Marta.

Ostatni raz Marta była w naszym kraju 12 lat temu, ale już teraz jest pewna, że swoje dalsze życie będzie dzielić między Polskę i Stany Zjednoczone.

(p.p.)

Marta Krupa lubi Chevroleta
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Marta Krupa lubi Chevroleta

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości