Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Master Truck 2011 - zjazd tunigowanych ciężarówek pod Opolem

Data publikacji: Autor: Sławomir Draguła

Master Truck 2011 - zjazd tunigowanych ciężarówek pod Opolem Już w piątek na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem początek siódmej edycji Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych “Master Truck”.  Na publiczność czeka wiele atrakcji.

Na imprezie zagoszczą najpiękniejsze ciężarówki m.in. z Polski, Niemiec, Szwecji, czy Finlandii. Oprócz tego będzie można podziwiać pojazdy terenowe, militarne, maszyny budowlane.

W związku z tym, że z roku na rok zlot się powiększa, organizatorzy podjęli decyzję o zmianie jego lokalizacji z kampusu politechniki na lotnisko w Polskiej Nowej Wsi.

- Skorzystają na tym wszyscy - mówi Aleksandra Donocik, organizator imprezy. - Publiczność będzie miała do dyspozycji spory parking, natomiast na terenie zlotu, jego uczestnicy będą mieli jeszcze lepsze warunki.
 
zobacz także Zlot miłośników Audi A3 i S3 - zobacz zdjęcia
 
Otwarcie dla publiczności Siódmego Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck zaplanowane jest w piatek na godz. 18.00. Natomiast o 20.00 na scenie rozpocznie się koncert zespołu Gang Marcela, a o 22.00 kapeli Fayerwerk.

 

W sobotę otwarcie zlotu zaplanowane jest na 10.00. O 11.55 zagra  zespół Strefa 50, a o 12.00 nastąpi oficjalne otwarcie tegorocznego zlotu Master Truck. Jak zapewniają organizatorzy, na imprezie każdy znajdzie coś dla siebie.

O 12.30 początek konkurs policji i Orlenu ze znajomość przepisów ruchu drogowego, o 12.50 miasteczko ruchu drogowego, a o 13.25  pierwsza pomoc. Na 14.00 zaplanowano konkurs jazdy ciężarówką na precyzję, a na 15.55 dojazdu do celu.

Oprócz tego będzie można m.in. rywalizować  w przenoszeniu beczki, przeciąganiu liny, smakowaniu olejów, konkursie puzzli, czy slalomie taczką.

Natomiast o 20.45 organizatorzy zapraszają ma konkurs Master Truck of Light – Reflektor Show. Po nim na scenie zagra Sandstone, a o 23.00 rozpocznie się karaoke show.

W niedzielę otwarcie zlotu nastąpi o 10.00. Będą konkursy, koncerty i wystawa modelarzy Master Mini Truck. Natomiast o 16.00 odbędzie się gala wręczenia nagród w kategoriach Master Truck.

- Zaplanowaliśmy też wiele atrakcji dla dzieci - mówi Aleksandra Donocik. - Będą m.in. dmuchane zamki i baseny z piłkami, przez cały czas trwania zlotu odbywać się będą liczne konkursy.

zobacz także Świętokrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych - zobacz zdjęcia

W tym roku na zlocie będzie można spróbować też jazdy ciężarówką na symulatorze usytuowanym na stoisku MAN-a. Organizatorzy zapraszają na piknik lotniczy oraz stoiska ze sprzętem lotniczym, na których prezentowane będą: samoloty, śmigłowce oraz wiatrakowce.

Natomiast z myślą o najmłodszych, na stoisku Gwiezdnych Wojen, odbywać się będą liczne konkursy oraz malowanie twarzy i farbowanie włosów.   

Jednorazowy wstęp na zlot Master Truck wynosi 7 zł. Bilet jest jednocześnie karta do głosowania ma najładniejszą ciężarówkę publiczności.

Master Truck 2011 - zjazd tunigowanych ciężarówek pod Opolem
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Master Truck 2011 - zjazd tunigowanych ciężarówek pod Opolem

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości