Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Mata nylonowa ułatwi podróże z czworonogiem

Data publikacji: Autor: ABU

Fot. Archiwum Polskapresse Zbliża się wiosna, a wraz z nią czas weekendowych wyjazdów. Wielu z nas na wycieczkę zechce zabrać ze sobą także ukochanego czworonoga.
Fot. Archiwum Polskapresse Jednak nie wszystkie psy dobrze znoszą podróże, mogą kręcić się nerwowo lub gubić więcej sierści ze stresu. Ale nawet jeśli lubią podróżować, nasze auto zawsze wymaga później gruntownego sprzątania.

Radą na to może być specjalna mata z trwałego nylonu, która ochroni tylne siedzenia przed wilgocią, brudem, zapachem i sierścią psa. To idealna pomoc podczas transportu naszych czworonogów. Jej dodatkową zaletą jest łatwość montażu – zawieszamy ją do przednich siedzeń samochodu na zagłówkach, za pomocą pasków mocujących na zatrzaski, a do zagłówków tylnych siedzeń przymocowujemy ją za pomocą gumek.

CZYTAJ TAKŻE

Jak prawidłowo przewozić zwierzęta w samochodzie?


A jeśli nasz pupil nieraz podrapał zderzak przy wskakiwaniu do bagażnika, na to też znalazło się rozwiązanie – dywanik ochronny na zderzak samochodu, który możemy bardzo łatwo przyczepić i zdjąć.

Ceny mat w zależności od rozmiarów wahają się od 50 do kilkuset złotych.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • kolrobkol

    A ja z kolei moge polecić taka mate http://kardiff.pl/ U nas przy duzym wilku przydaje się właśnie najbardzije. Piesek się nie slizga, siedzi wygodnie, stabilnie. Tu w sumie tez powinniśmy mieć na uwadze sam komfort przewozu naszego czworonoga.

  • adamski98 (gość)

    Sama podróż z piesiem jest tutaj najwazniejsza. Właściwie to bardziej trzeba zadbać o bezpieczeństwo i komfort przejazdu naszego czworonoga. Jesli chodzi o mnie to z własnego doświadczenia i podróży z pieskiem w minione wakacje do Niemiec moge polecić matę antypoślizgową ( www.kardiff.pl/) W naszym przypadku świetnie się sprawdziła.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości