Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Matizy i Lanosy w limicie

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. FSO Z okazji powrotu do nazwy „Fabryka Samochodów Osobowych” warszawska firma produkująca auta przygotowała limitowane wersje Matiza i Lanosa.

Z okazji powrotu do nazwy „Fabryka Samochodów Osobowych” warszawska firma produkująca auta przygotowała limitowane wersje Matiza i Lanosa.

 

Wytwarzane przez FSO limitowane Matizy różnią się od „zwykłych” wersji kolorem nadwozia i wyglądem wnętrza. Nieznacznie zmodyfikowano kształt deski rozdzielczej oraz klamek. Limitowane Matizy można kupić z dotychczas oferowanym silnikiem 0,8 l/51 KM. Wersja „Style” z Fot. FSO rocznika 2004 kosztuje 27 tys. zł, a wersja „Impuls” - 28 tys. zł. Za samochody z rocznika 2005 trzeba zapłacić odpowiednio 30 i 31 tys. zł. Dodatkowo klienci otrzymują pakiet ubezpieczeniowy za 3,5 proc. wartości auta.

 

Limitowane wersje Lanosa dostępne są z nowymi kolorami nadwozia. Zmieniono także niektóre elementy wnętrza. Lanosy w wersji sedan i 5-drzwiowej oferowane są z dwoma benzynowymi jednostkami napędowymi. Z silnikiem 1,4 l/75 KM auto z rocznika 2004 kosztuje 34 200 zł, a z rocznika 2005 – 37 200 zł. Koszt zakupu samochodu z silnikiem 1,5 l/86 KM to odpowiednio do rocznika produkcji 32 400 i 35 400 zł. W ramach promocji klienci otrzymują pakiet ubezpieczeniowy za 3,5 proc. wartości auta.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości