Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Fascynacje samochodowe

Maybach ponad standard

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. DaimlerChrysler: Maybach to najdroższy na świecie seryjnie produkowany samochód. Wygląda na to, że Rolls-Royce został zdetronizowany. Podobno jeździ nim o. Rydzyk. Kosztuje tyle, co 64 Fiaty Panda. Maybach.

Liczba elementów wyposażenia standardowego Maybacha jest tak duża, że można by nimi obdzielić kilka mniej prestiżowych modeli aut. Okazuje się jednak, że nawet do pojazdu za 2 mln zł można coś dokupić.Fot. DaimlerChrysler: Maybach to najdro¿szy na ¶wiecie seryjnie produkowany samochód. Wygl±da na to, ¿e Rolls-Royce zosta³ zdetronizowany.

 

Szczyt elegancji i maksimum wygody – to wszystko oferuje właścicielowi Maybach. Nawet najbardziej wybredni multimilionerzy kupując „króla limuzyn” nie mają powodów do Fot. DaimlerChrysler: Najbardziej wybredni nabywcy mog± za¿yczyæ sobie poz³acane elementy wnêtrza. narzekań. Tym, którzy mimo wszystko chcieliby wzbogacić wyposażenie samochodu, producent proponuje teraz pokryte 24-karatowym złotem elementy wnętrza. Ludzie biznesu mogą zamówić system ułatwiający śledzenie na bieżąco giełdowych notowań i kontaktowanie się z partnerami handlowymi. Na system składają się łącze internetowe oraz laptop. Jeśli nabywca sobie tego zażyczy, na siedzeniach i kierownicy umieszczany jest emblemat podwójnego „M” nawiązujący do nazwy marki Maybach. W ofercie znajduje się także kompas dla tych, którzy chcą wiedzieć, dokąd jadą.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości