Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Mercedes-Benz CLS dla mistrza Polski na żużlu

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Mercedes-Benz Duda Cars Jarosław Hampel, indywidualny Mistrz Polski w jeździe na żużlu, przybył do Poznania, żeby odebrać swojego niezwykłego, czarnego Mercedesa Klasy CLS 350 CDI 4MATIC. Kluczyki do samochodu mistrzowi Polski wręczył osobiście Prezes Zarządu firmy Duda-Cars - Pan Marcin Duda.
- Sport żużlowy jest w Polsce niezwykle popularny, cieszę się, że to właśnie Fot: Mercedes-Benz Duda Cars żużlowcy wspierani przez naszą firmę odnoszą największe sukcesy w kraju i na świecie. Wspieranie polskiego żużlu to dla nas naturalna kontynuacja sportowej pasji, Jarosławowi Hampelowi gratuluje dotychczasowych zwycięstw, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie dostarczy nam jeszcze większych powodów do zadowolenia i gorących emocji – powiedział Prezes Zarządu Duda Cars Pan Marcin Duda.

Mercedes Klasy CLS 350 CDI 4MATIC, którym będzie teraz jeździł Jarosław Hampel to samochód, który harmonijnie łączy w sobie zarówno Fot: Mercedes-Benz Duda Cars intelekt jak i niezwykłe emocje. Sportowa sylwetka tego modelu świetnie komponuje się z najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Model wyposażony jest w napęd na wszystkie koła 4MATIC, który pomaga w niesprzyjających warunkach pogodowych takich jak śnieg czy gołoledź.

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Duda – Cars z Poznania w sezonie 2010/2011 wspierał zawodników Unii Leszno.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości