Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38853 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Mercedes Klasy V zmieniony przez polskiego tunera

Data publikacji: Autor: (mm)

Z zewnątrz zdecydowano się na połączenie zcarnego i brązowego lakieru. Podobne połączenie kolorystyczne możemy dostrzec również w kabinie pojazdu / Fot. Carlex Design Mercedes Klasy V trafił do warsztatu tunera Carlex Design. Co tym razem postanowili zmienić specjaliści od tuningu z Bielska-Białej?

Z zewnątrz zdecydowano się na połączenie zcarnego i brązowego lakieru. Podobne połączenie kolorystyczne możemy dostrzec również w kabinie pojazdu / Fot. Carlex DesignZ zewnątrz zdecydowano się na połączenie czarnego i brązowego lakieru. Wzrok przyciąga także zamontowany boks dachowy.

Redakcja poleca: Szukamy drogowych nonsensów. Zgłoś się w plebiscycie i wygraj tablet!

Podobne połączenie kolorystyczne możemy dostrzec również w kabinie pojazdu. Czarna alkantara współgra z brązową skórą, a uzupełnieniem całości są drewniane wykończenia.

Ile kosztuje auto w takim wydaniu? Tego tuner nie podał. Ceny podstawowej wersji samochodu z silnikiem o mocy 136 KM zaczynają się od 165 927 zł.

Z zewnątrz zdecydowano się na połączenie zcarnego i brązowego lakieru. Podobne połączenie kolorystyczne możemy dostrzec również w kabinie pojazdu / Fot. Carlex Design

Z zewnątrz zdecydowano się na połączenie zcarnego i brązowego lakieru. Podobne połączenie kolorystyczne możemy dostrzec również w kabinie pojazdu / Fot. Carlex Design

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Mercedes-Benz Klasa V zdjęcia

Mercedes-Benz Klasa V dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Części dla marki Mercedes-Benz

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

840 zł