Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Michael Schumacher. Na leczenie idą miliony, a kłopotów przybywa

Data publikacji: Autor: (mm) Press Focus/x-news

Fot. Mercedes-Benz Koszt leczenia i rehabilitacji Michaela Schumachera, który w grudniu 2013 roku uległ poważnemu wypadkowi to ponad 190 tysięcy euro tygodniowo, czyli prawie 10 milionów euro rocznie. Majątek "Schumiego" stale topnieje.

W ciągu ponad trzech lat od wypadku wiele firm zerwało bądź nie przedłużyło umów z siedmiokrotnym mistrzem F1. Wśród tych, którzy odwrócili się od legendy królowej sportów motorowych, są między innymi producent wody mineralnej Rosbacher, Jet Set i Navyboot z branży modowej, a dziennik "Blesk" poinformował, że z końcem ubiegłego roku wygasły także kontrakty Schumachera z producentem bram garażowych Hoermann oraz manufakturą luksusowych zegarków Audemars Piguet.

Redakcja poleca:

Tablice rejestracyjne. Kierowców czeka rewolucja?
Domowe sposoby na zimową jazdę
Niezawodny maluch za małe pieniądze

Niemiecki kierowca miał wypadek podczas jazdy na nartach pod koniec grudnia 2013 roku. Dostał poważnego urazu mózgu i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Michael Schumacher zakończył karierę w Formule 1 po sezonie 2012. Tytuły mistrza świata zdobywał w 1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2003 i 2004 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Waldi (gość)

    Choroby.

  • fdd (gość)

    Frtgg

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości