Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Michael Schumacher. Niepokojące wieści o stanie zdrowia byłego kierowcy F1

Data publikacji: Autor: (mm) Press Focus/x-news

Fot. Press Focus/x-news Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Michaela Schumachera nie napawają optymizmem. Przekazał je neurochirurg z bliskiego otoczenia kierowcy.

Fot. Press Focus/x-news Neurochirurg z bliskiego otoczenia kierowcy, pragnący zachować anonimowość, zdradził portalowi "News Every Day", że Niemiec jest w coraz gorszej formie i potrzebuje cudu, by przeżyć. Lekarz nie podał szczegółów dotyczących przebiegu rehabilitacji.

Przypomnijmy, że Schumacher miał wypadek podczas jazdy na nartach 29 grudnia 2013 roku. Dostał poważnego urazu mózgu i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Były kierowca opuścił szpital we wrześniu 2014 roku. Przeniesiono go do specjalnie przygotowanej rezydencji, gdzie zajmuje się nim żona i sztab lekarzy.

Michael Schumacher zakończył karierę w Formule 1 po sezonie 2012. Tytuły mistrza świata zdobywał w 1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2003 i 2004 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Astar (gość)

    sorry bardzo, ale z tego co pisali... on jest warzywem utrzymywanym przy życiu przez maszyny, głupotą jest dla mnie wlasnie utrzymywac go przy życiu liczą c na jakiś cud! Powinni mu dać odejść w spokoju!

  • felczer (gość)

    A moze RELIKWIE sw. J.P.II jeszcze nie pomogly nikomu ! Dziwisz wdusil relikwie j.p 2 Kubicy kiedy piodczas rajdu walnal autem w mur kosciola i nic nie pomoglo i po relikwiach ma samego pecha i nie moze nic wygrac ! A do zdrowia doprowadzili go madrzy lekarze .

  • Thoor (gość)

    To wspaniały człowiek i znakomity kierowca.Jestem jednak przekonany,że wolałby odejść w chwale niż być pożywką dla mediów spekulujących o stanie Jego zdrowia.Może po trzech latach walki i cierpienia....to już decyzja najbliższych.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości