Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Michael Schumacher. Sensacyjne wieści na temat stanu zdrowia

Data publikacji: Autor: (mm) Press Focus/x-news

Fot. Mercedes-Benz Stan zdrowia Michaela Schumachera wreszcie zaczął się znacząco poprawiać? Jak donosi portal Australia Network News, pojawiły się pogłoski, że siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 zaczyna już chodzić.

 - Jedno ze źródeł podaje, że choć Schumacher jest bardzo wychudzony, stawia już z pomocą fizjoterapeutów pierwsze kroki - informują Australijczycy. Oficjalnego stanowiska w tej sprawie nie zabrała jeszcze menadżerka Schumachera.

Przypomnijmy, że Schumacher miał wypadek podczas jazdy na nartach 29 grudnia 2013 roku. Dostał poważnego urazu mózgu i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Były kierowca opuścił szpital we wrześniu 2014 roku. Przeniesiono go do specjalnie przygotowanej rezydencji, gdzie zajmuje się nim żona i sztab lekarzy.

Redakcja poleca:

Mandat z zagranicy płacić czy zignorować?

Fotoradary. 7 tysięcy wykroczeń w 2 dni

AdBlue. To trzeba wiedzieć

Michael Schumacher zakończył karierę w Formule 1 po sezonie 2012. Tytuły mistrza świata zdobywał w 1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2003 i 2004 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • ech (gość)

    Życzę mu jak najlepiej ale informacja z Australii (szkoda, że nie cytuje się ze Spitsbergenu..) nie budzi we mnie najmniejszego zaufania. Nie wierzę w ani jedno słowo tego tekstu ...

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości