Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Michał Sołowow pierwszy rajdowiec w telewizji n

Data publikacji: Autor: Grzegorz Hilarecki

Michał Sołowow pierwszy rajdowiec w telewizji n Fanów krajowych rajdów czeka we wtorek i w środę gratka. Program "Przesłuchanie" w telewizji n poświęcony będzie Michałowi Sołowowi. Jeden z najbogatszych Polaków będzie pierwszym rajdowcem, który udzielił wywiadu do tego programu.

„Przesłuchanie” to cykl wywiadów Gabriela Waliszki z ważnymi postaciami ze świata sportu. Do tej pory występowali m.in. Mariusz Czerkawski, Przemysław Saleta, Grzegorz Lato, Michał Listkiewicz. Michał Sołowow będzie pierwszym kierowcą rajdowym, w grupie sportowców, który udzielili wywiadów do tego programu. Początek 1 marca o godzinie 21:10. Powtórka w środę 2 marca o godzinie 22:30.

Zobacz też: Wszystko o walce Gołota vs Saleta - Polsat Boxing Night 

Sołowow jest dwukrotnym wicemistrzem Europy w rajdach samochodowych (2008 i 2009) i dwukrotnym wicemistrzem Polski (2006 i 2010). W tym sezonie też startuje i liczy na zwycięstwo. Zresztą był lidrem pierwszego tegorocznego rajdu w cyklu mistrzostw Polski, ale pechowo (złapał gumę i przecierał drogę po obfitych opadach śniegu – na zdjęciu) stracił pierwszą lokatę w 7. Lotos Baltic Cup.

Autor: GH
Fot. Cestanit Rally Team

Michał Sołowow pierwszy rajdowiec w telewizji n
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Michał Sołowow pierwszy rajdowiec w telewizji n

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości