Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Międzynarodowe Targi GasShow & Autoservice Expo 2016

Data publikacji: Autor: ip

Fot. GasShow W dniach 8 i 9 kwietnia w Warszawie odbędzie się 7. edycja Międzynarodowych Targów GasShow i towarzyszących im Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2016.

Fot. GasShowJest to największa na świecie coroczna impreza skupiających branżę LPG, CNG i LNG oraz firmy dostarczające produkty i usługi dla warsztatów samochodowych.

W czasie targów ofertę zaprezentuje prawie 200 firm z całego świata, łączna powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 7000 m kw., a w ciągu dwóch dni imprezę odwiedzi ponad 10 000 gości - wśród nich zarówno profesjonaliści zajmujący się na co dzień montażem i obsługą samochodowych instalacji gazowych, właściciele warsztatów samochodowych, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG.

Międzynarodowe Targi GasShow odbędą się w dniach 8–9 kwietnia 2016 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości