Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem” w Polanowie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem” w Polanowie W ten weekend Polanów wezmą we władanie motocykliści. Przyjadą tutaj na dwudziesty trzeci Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem”.

Miasteczko zlotowe pracować będzie w piątek od godz. 10. Uroczyste otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 19. Później rozpoczną się koncerty. O godz. 19.30 wystąpi zespół The Last Ride, a od godz. 22 będzie można bawić się przy przebojach grupy Perfect.

W sobotę w południe ulicami miasta zawsze w wielkiej paradzie przejeżdżały warczące maszyny. W tym roku, ze względu na to, że w Polanowie trwa przebudowa ulic, parady nie będzie. Impreza rozpocznie się za to o godz. 12 na placu w miasteczku zlotowym. Chętni zmierzą się w rżnięciu drewna na czas, wyścigu na szczudłach, konkurencjach dla siłaczy itd. O godz. 18 wystąpi zespół R.A.I.A.S.Z., o godz. 20 – Enej, a o godz. 22 – Hetman. O północy będzie można podziwiać wspaniały pokaz laserowo-pirotechniczny.

Jak zwykle nagrody otrzymają kobieta oraz mężczyzna, którzy przyjadą na zlot najdłuższą trasą, a także najmłodszy motocyklista, najstarszy uczestnik zlotu oraz właściciel najstarszego motocykla. Będą pokazy crossowe. Przez trzy dni do dyspozycji uczestników będzie tor crossowy. Pasjonaci błotnych kąpieli będą mogli taplać się w błocie. 

– Serdecznie zapraszam do nas na ten weekend wszystkich pasjonatów dwóch kółek  – mówi Feliks Kostrzak, dyrektor POKiS. – Zapewniamy mnóstwo atrakcji.

Irena Boguszewska
Fot. Urząd Miejski w Polanowie

Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem” w Polanowie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem” w Polanowie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości