Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Międzynarodowy Zlot Skody

Data publikacji: Autor: Marek Loos

fot. Grzegorz Gałasiński W najbliższy weekend, od 2 do 4 czerwca odbędzie się w Poznaniu Pierwszy Międzynarodowy Zlot Skody, z okazji obchodów 10-lecia Skoda Auto Polska S.A.


fot. Grzegorz Ga³asiñski Celem imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu użytkowników samochodów marki Skoda z całej Polski i przedstawicieli z Europy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, między innymi paradę najpiękniejszych aut, liczne konkursy oraz występy artystyczne.

 

Wysłaliśmy zaproszenia do klubów właścicieli Skód w wielu krajach. - mówi Andrzej Rogoziński, dyrektor Biura Organizacyjnego zlotu - Na razie odpowiedzieli Niemcy, którzy zapewnili, że przyjadą do Poznania. Najstarszym modelem tej marki będzie Skoda Popular z 1936 roku, której właścicielem jest Mieczysław Pieprzyk z Goczałkowic. Chcemy, by zjazdy właścicieli Skód odbywały się teraz co roku.


Uczestnicy imprezy zaczną zjeżdżać do Poznania od piątku, kiedy od godziny 20 do 22 będzie trwała wielka parada najpiękniejszych aut zlotu na Rynku Starego Miasta w Poznaniu. W sobotę o godzinie 9 rusza przejazd uczestników od terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich na obszary zielone Łęgów Dębińskich, gdzie odbędzie się festyn dla wszystkich mieszkańców Poznania. Wystąpi między innymi zespół Bajm.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości