Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Miłośnicy „japończyków”

Data publikacji: Autor: (mar)

Fot. Honda Blisko trzysta osób w ponad osiemdziesięciu samochodach i na motorach, wzięło udział w trzecim zlocie fanklubu Hondy.

Blisko trzysta osób w ponad osiemdziesięciu samochodach i na motorach, wzięło udział w trzecim zlocie fanklubu Hondy.

 Fot. Honda

Miłośnicy tej marki przyjechali niemal wszystkimi dostępnymi na naszym rynku modelami. Większość samochodów przeszła tuning, czyli upiększanie i ulepszanie.

- Impreza ta organizowana jest przynajmniej z dwóch powodów - mówi Tadeusz Wirkijowski, właściciel ośrodka Largo w Borsku. - Po pierwsze chcemy zintegrować miłośników Hondy, a przy okazji pokazać im piękne tereny wokół Jezior Wdzydzkich.

 Fot. Marcin Modrzejewski

Pierwszym etapem zlotu były konkursy w ośrodku. Śmiałkowie zmierzyli się z Hondą Jazz, którą musieli przeciągnąć przez odcinek kilkunastu metrów. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych. Dla nich przygotowano między innymi konkurs rysunkowy. Drugim punktem programu był wyjazd na byłe wojskowe lotnisko.

 

W czasie imprezy prezentowany był także samochód Mitsubishi Lancer Evo VI. Na co dzień prowadzi go Dariusz Wirkijowski, który w tym sezonie zapewnił sobie tytuł mistrza Polski w wyścigach górskich.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości