Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Mini wita nas w Unii

Data publikacji: Autor: łm

fot. BMW Mini szykuje pokaz z okazji rozszerzenia Unii Europejskiej. Specjalnie udekorowane samochody powitają nowych członków Wspólnoty.

fot. BMW Za trzy dni Polska wraz z dziewięcioma innymi krajami znajdzie się w gronie państw należących do Unii Europejskiej. Aby uczcić to wydarzenie Mini zorganizuje paradę swoich samochodów na ulicach Brukseli.

 

fot. BMW Dziesięć aut marki Mini przejedzie przez Brukselę z udekorowanymi dachami, na których będą flagi krajów przystępujących do Unii. W ten sposób przywita się nowych członków.

 

 

fot. BMW Konwój składający się z 10 Mini będzie można obejrzeć 30 kwietnia i 1 maja w centrum stolicy Belgii na Place Luxembourg, Place de La Monnaie, i w tzw. "Mini Europie". W tym ostatnim miejscu zorganizuje się wystawę najbardziej znanych zakątków krajów wstępujących do Unii.

 

Przedstawiciele krajów siedzący za kierownicami "narodowych Mini" spotkają się ze swoimi ambasadorami. Polskę reprezentować będzie Ambasador Piotr Byczewski. Po brukselskiej uroczystości każdy z "narodowych Mini" pojedzie do swojego kraju, gdzie będzie obecny podczas dalszych wydarzeń związanych z rozszerzeniem Unii Europejskiej.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości