Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37001 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Mini wprowadzi na rynek nowe modele

Data publikacji: Autor: (mm)

Dokładne szczegóły nie są jeszcze znane, ale z nieoficjalnych informacji wiadomo, że można spodziewać się Coopera Cabrio i nowego Countrymana. To dwa z pięciu zaplanowanych auta. Kolejne z nich pozostają jednak tajemnicą / Fot. Mini Brtytyjczycy przymierzają się do wprowadzenia nowych modeli na rynek. Wiadomo, że będzie ich poięć, ale czego dokładniej możemy się po nich spodziewać?

Dokładne szczegóły nie są jeszcze znane, ale z nieoficjalnych informacji wiadomo, że można spodziewać się Coopera Cabrio i nowego Countrymana. To dwa z pięciu zaplanowanych auta. Kolejne z nich pozostają jednak tajemnicą / Fot. MiniSzczegóły nie są jeszcze znane, ale z nieoficjalnych informacji wiadomo, że można oczekiwać Coopera Cabrio i nowego Countrymana. To dwa z pięciu zaplanowanych auta. Kolejne z nich pozostają jednak tajemnicą.

Spekujuje się jednak, że jedną z nowości może być produkcyjne wydanie konceptu Superleggera. Nieoficjalnie wiadomo, że samochód powstanie w oparciu o płytę podłogową UKL przeznaczoną dla aut z napędem na przednią oś, natomiast źródłem napędu będą znane z innych modeli MINI silniki trzy- i czterocylindrowe. Przypomnijmy, że kncepcyjne Mini Superleggera powstało w wyniku współpracy Mini z włoskimi specjalistami z firmy Touring Superleggera, zajmującej się stylizowaniem i projektowaniem nadwozi. Projekt stanowi nowoczesną interpretację klasycznego, dwumiejscowego samochodu bez dachu.

O tym się mówi: Niesamowity tydzień małego Syryjczyka. Chłopiec wyprowadził na murawę Cristiano Ronaldo (WIDEO)

Pewne jest, że wśród nowości nie znajdziemy Coupe, Roadstera i Pacemana, gdyż poinformowano, że w planach nie ma kolejnych generacji tych modeli.


Jeep dla Ciebie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

MINI zdjęcia

MINI dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

MINI opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

MINI Cena