Wszystko
o samochodach

Serwisy Specjalne / Tuning

Mistrzowie jazdy bokiem na Moto Show w Krakowie!

Data publikacji: Autor: Drift Masters GP

Fot. Drift Masters GP Sprawności i szybkości mógłby im pozazdrościć niejeden z superbohaterów. Przy ekstremalnie dużych prędkościach potrafią wykonać niewyobrażalne wręcz triki, kojarzone do tej pory m.in. z takich filmów jak Szybcy i wściekli czy Transformers.

Fot. Drift Masters GPJedna z najlepszych driftingowych lig na świecie Drift Masters GP została oficjalnym partnerem sportowym 3. edycji Moto Show w Krakowie 2016 (21-22 maja)!

Kosmiczny drift
Na specjalnie przygotowanym torze zlokalizowanym przed Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków Drift Masters Grand Prix zorganizuje pokazy techniki jazdy driftowozami w kontrolowanym poślizgu oraz przygotuje prezentację statyczną samochodów ze swojej ligi.
Drift Masters Grand Prix to polska profesjonalna liga driftingowa organizowana od 2014 roku. Jej celem jest współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie, propagowanie wyczynowej jazdy autem na torach i specjalnie przygotowanych obiektach, dbanie o bezpieczeństwo zarówno kibiców jak i zawodników, organizacja najlepszej ligi driftingowej w Europie oraz popularyzacja wśród kibiców driftingu jako mistrzostwa w precyzyjnym i bezpiecznym prowadzenia auta.

Coraz bliżej Moto Show w Krakowie 2016
Przypomnijmy, że już 21-22 maja w Expo Kraków odbędzie się 3. edycja Moto Show w Krakowie – najważniejszego motoryzacyjnego wydarzenia wiosny na południu Polski. Premiery największych samochodowych marek oraz hydrocara Premier – pierwszego polskiego samochodu wodorowego,  najlepiej stuningowane samochody z kraju i zagranicy, niezwykle emocjonujące pokazy mistrzów kierownicy, wyścigi gokartów, gwiazdy moto sportu, gość specjalny oraz tysiące fanów motoryzacji w jednym miejscu!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości