Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Mitsubishi Grandis

Data publikacji: Autor: (mp)

 Podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej Pekin 2004 zaprezentowany został najnowszy model Mitsubushi - Grandis.

Najnowszy model Mitsubushi zaprezentowany został podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej Pekin 2004. Przeznaczony na chiński rynek 7-miejscowy Grandis ma się pojawić w salonach w październiku 2004.

 

Mitsubishi Motor Cpmpany (MMC) wystawia na tegorocznym salonie łącznie 9 modeli, w tym Pajero wykorzystywany przez zespół Team Mitsubishi Ralliart China w rajdzie Dakar 2004. Na wystawie można obejrzeć także poza tym SUV Outlander oraz prototyp nowego wyczynowego samochodu sportowego, który prezentowano wcześniej w USA.

 

Pokazany w Pekinie Grandis będzie odgrywał kluczową rolę w wysiłkach firmy mających na celu promocję marki Mitsubishi Motors i rozszerzenie linii produktowej w Chinach. Mając nowe produkty i większą sieć sprzedaży, MMC prognozuje sprzedaż ponad 200 tys. aut w obrachunkowym roku 2004 oraz ma zamiar zwiększyć sprzedaż do 310 tys. sztuk w roku obrachunkowym 2008.

 

Mitsubishi Grandis wszedł do sprzedaży w maju zeszłego roku w Japonii, a w kwietniu br. pojawił się na niektórych europejskich rynkach. Obecnie ten atrakcyjny stylistycznie minivan z trzema rzędami siedzeń świętuje swój debiut w Chinach, gdzie wejdzie do sprzedaży w październiku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości