Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Mitsubishi Outlander i L200 nagrodzone

Data publikacji: Autor: Piotr Walczak

Mitsubishi Outlander i L200 nagrodzone Mitsubishi Outlander i Mitsubishi L200 zostały uznane przez Polaków za dobre produkty. Pokazują to wyniki badań przeprowadzonych przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w Warszawie.

Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów uważają za dobre w danej kategorii. Badanie zostało zrealizowane na próbie 850 gospodarstw domowych w pięciu największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.

 

Mitsubishi Outlander otrzymał najwięcej wskazań w kategorii samochody osobowe – segment D, zaś pickup Mitsubishi L200 zwyciężył w kategorii samochody dostawcze.

L200 zostało wybrane przez brytyjski branżowy magazyn „What Van?” pickupem roku 2011. Dla przypomnienia: odświeżony model pojawił się na polskim rynku w kwietniu 2010 roku.

W ubiegłym roku wspomniane modele Mitsubishi stały się liderami w swych segmentach: najlepiej sprzedającym się SUV-em 4x4 był Outlander (3391 aut) a najpopularniejszym pickupem 4x4 w naszym kraju okazał się L200 (628 sprzedanych samochodów).

Źródło: Mitsubishi

Mitsubishi Outlander i L200 nagrodzone
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Mitsubishi Outlander i L200 nagrodzone

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości