Wszystko
o samochodach

Porady / Wyposażenie

Mobilne akcesoria BMW

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. BMW Wyjeżdżając na wakacje chcemy zapewnić sobie i bliskim jak najbardziej komfortową oraz bezpieczną podróż. Dzięki najnowszym propozycją z BMW Inchcape, będzie można w pełni cieszyć się latem.
Wyjeżdżając na wakacje chcemy zapewnić sobie i bliskim jak najbardziej komfortową oraz bezpieczną podróż. Mogą w tym pomóc propozycje autoryzowanych serwisów BMW Inchcape.

Fot. BMW W tym sezonie BMW postawiło na technologie informacyjne i komunikacyjne, które charakteryzują się komfortem użytkowania. W trakcie podróży niejednokrotnie pojawia się potrzeba skorzystania z internetu - sprawdzenia aktualnej pogody czy stanu konta w banku albo zajęcia czasu znudzonym pociechom. Pomocny w wakacyjnej wyprawie okaże się Hotspot pokładowy BMW.

CZYTAJ TAKŻE

BMW i asystent skrętu w lewo

Nowe rowery BMW na sezon 2011


To niezwykle praktyczne urządzenie łączy się z Internetem za pośrednictwem karty SIM umieszczonej w Hotspocie lub telefonie komórkowym z profilem dostępowym SIM. Dostęp do bezprzewodowego łącza możliwy jest przy pomocy między innymi iPada, laptopa czy konsoli gier. "Hotspot pokładowy BMW jest prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu, a co najważniejsze - jest niewidoczny dla oka, ponieważ umieszczony jest w środkowym podłokietniku za pomocą uchwytu zatrzaskowego. Dzięki wyposażeniu w technologię UMTS (HSDPA) i GSM zapewnia wysoką jakość połączenia" - informuje Łukasz Kobusiński z Inchcape Motor Wrocław,  autoryzowanego dealera marek BMW i MINI.

Jedną z najnowszych propozycji jest również System BMW Travel & Comfort, który działa w oparciu o przystawkę podstawową montowaną na prętach zagłówka, jak na przykład uchwyt BMW na Apple iPad (cena 329 zł). W połączeniu z Hotspotem, system pozwala podczas podróży w pełni korzystać z wszystkich funkcji iPada. Przystawka dostępna jest również w innych konfiguracjach – z uniwersalnym uchwytem (cena 78 zł), wieszakiem na odzież (cena 213 zł) oraz składanym stolikiem (cena 292 zł). Wszystkie akcesoria można zakupić i zamontować w autoryzowanych serwisach Inchcape Motor.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości