Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Mocna Dębica

Data publikacji: Autor: (mp)

Dębica jest jedną z najsilniejszych na polskim rynku marek. Dane te wynikają z ogłoszonego niedawno rankingu „Rzeczpospolitej” oraz konkursu „Superbrands Polska”.

 

Marka Dębica znalazła się na drugim miejscu w rankingu preferencji (najczęściej polecane produkty). Zajęła także 15. pozycję w kategorii lojalności wobec marki oraz 13. lokatę wśród najsilniejszych polskich marek. Ranking dotyczący 240 marek opierał się na informacjach finansowych otrzymanych od firm oraz na przeprowadzonych specjalnie w tym celu badaniach, które dotyczyły postrzegania marek przez społeczeństwo.

 

Dębica znalazła się także w gronie najsilniejszych marek w konkursie „Superbrands Polska”, po raz pierwszy organizowanym w naszym kraju przez brytyjską organizację Superbrands. Powstała ona w połowie lat 90. w Londynie i zajmuje się honorowaniem najlepszych marek na rynku.

 

Firma Oponiarska Dębica S.A. sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii. Od 1995 r. inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości