Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Mój przyjaciel Ford

Data publikacji:

 W zlocie miłośników Forda zorganizowanym przez OMC Motors i Focus Klub Polska uczestniczyły 362 załogi z całej Polski.

Zlot miłośników Forda zorganizowany przez OMC Motors i Focus Klub Polska odbył się w pierwszą niedzielę lipca w Warszawie. Uczestniczyły w nim 362 załogi z całej Polski.

 

Członkowie klubów Escorta, Fiesty, Focusa, Ka, Mondeo, Old Ford, a także niezrzeszeni posiadacze różnych modeli spotkali się w celu wymiany doświadczeń. Nie mniej ważna była także możliwość zaprezentowania swoich pojazdów. 

 

Najliczniej reprezentowany był Focus. Na przykładzie tego właśnie modelu goście zlotu mogli najlepiej przekonać się, jak wiele jest możliwych sposobów tuningowania aut. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się także znakomicie zachowane bądź odrestaurowane Capri i Mustangi oraz Forda A w wersji Tudor. Podczas imprezy miał miejsce premierowy pokaz pakietów stylizacyjnych opracowanych przez niemiecką firmę tuningową Wolf, przeznaczonych do wszystkich modeli Fordów.

 

Nie zabrakło także fachowych dyskusji dotyczących tuningu wizualnego, mechanicznego i audio.
Zorganizowano międzyklubowe potyczki w różnych konkurencjach drużynowych oraz w indywidualnych konkursach jazdy sprawnościowej.

 

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu został przekazany na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "AKOGO?", która niesie pomoc dzieciom po urazach mózgu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości