Wszystko
o samochodach

Motocykle / Akcesoria

Motocyklowy weekend w Poznaniu

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Schuberth Kto ma ochotę na darmową jazdę w nowych modelach kasków Schuberth i odzieży Rukka powinien 7 maja zawitać do Poznania. Lidor Motocykle zaprasza na otwartą sobotę, w czasie której każdy będzie miał możliwość przetestowania asortymentu proponowanego przez sklep.
Fot. Schuberth Motocykliści, którzy w sobotę 7 maja zawitają do Poznania będą mieli szansę darmowego przetestowania wybranych modeli kasków Schuberth – J1, S1PRO i C3. Schuberth to marka, która projektuje jedne z najbardziej cichych (S1PRO - jedyne 85 dB przy 100km/h!), najmniejszych, a jednocześnie najbardziej bezpiecznych kasków dostępnych na rynku.

CZYTAJ TAKŻE

Nowa Yamaha YZF-R15 tylko dla Indii

Zobacz jak działa ABS w motocyklach [FILM]


Wypróbować będzie można także kilkanaście modeli kurtek Rukka (m.in. Athos, Granite, Armas, Armiina, Unicorn czy Merlin). Rukka słynie z całkowitej woodoporności, którą zapewnia GORE-TEX oraz genialna termika połączona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i właściwości turystycznych. Każda kurtka i spodnie tej marki objęte są 5 letnią gwarancją.

Organizatorem jazd tekstowych z kasami Schuberth i odzieżą Rukka jest sklep motocyklowy Lidor Motocykle, który zaprasza do Poznania już w sobotę 7 maja od godziny 10:00 do 15:00 (Motorownia Motocykle, ul. Krauthofera 58). Akcesoria wypożyczyć będzie mógł każdy, kto okaże dowód osobisty, prawo jazdy oraz podpisze stosowne oświadczenie o odpowiedzialności za powierzone mienie.

A już 8 maja kolejna impreza z cyklu Motocyklowe Niedziele na stacji BP. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu przy Szwajcarskiej 1, potrwa od godziny 11:00 do 17:00. Jak zawsze pokazy kaskadersko-sportowe w wykonaniu czołowych polskich zawodników, strefa custom dla żądnych motocyklowej wiedzy, bezpłatne jazdy testowe, prezentacje akcesoriów i odzieży, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Więcej informacji na stronach internetowych www.lidor.pl oraz www.motocyklowaniedziela.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości