Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Motoshow Szczecin 2011 - zaszaleją na motorach

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Motoshow Szczecin 2011 - zaszaleją na motorach Już 9 i 10 kwietnia na terenie centrum wystawienniczego MTS przy ul. Struga w Szczecinie zobaczymy kaskaderskie wyczyny na motocyklach, auta po tuningu, rasowe wozy terenowe, nowości salonów.

Druga edycja Motoshow ma poruszyć najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji. Impreza będzie barwnym, pełnym atrakcji widowiskiem.
– Motoshow będzie jednym z największych wydarzeń wystawienniczych roku – zapewnia Kornel Mróz, organizator.
 
W targach wezmą udział wystawcy znanych marek z całej Polski. Wydarzeniem imprezy będzie m.in. prezentacja Mini Coopera S i Mini Countrymana. Odbędzie się też prezentacja najnowszego Mercedesa klasy C i Hummera H2.

Pojawi się też kapitan Stali Gorzów, mistrz świata Tomasz Gollob.

Liczne pokazy i atrakcje będą się odbywały poza halami targowymi. Autodemolka, Freestyle motocyklowy, beczka śmierci to tylko nieliczne z propozycji, które organizatorzy zaserwują odwiedzającym.
– Wiele z przygotowanych przez nas wydarzeń odbędzie się po raz pierwszy w Szczecinie – podkreśla Kornel Mróz. – Już trzy tygodnie przed targami musieliśmy rozpocząć prace związane z wyrównaniem terenu przed halami MTS. Wylaliśmy dwa tysiące metrów kwadratowych betonu, na którym będą się odbywały pokazy.

Szczecinianie będą świadkami Wojny Północ-Południe, gdzie na oczach widzów niczym w filmie Tokio Drift dojdzie do rywalizacji samochodów tuningowych.

Król Błota udowodni, że błotny tor nie jest mu groźny i samochodem terenowym przejedzie przez 40-metrową rynnę.
– Atmosfera będzie gorąca, a ryk silników czy kontrolowany poślizg będzie można nie tylko pooglądać, ale i poczuć siedząc na miejscu pasażera – zapewnia Mróz.

Będzie symulator dachowania. Ma uzmysłowić kierowcom jak groźna może być jazda rozpędzonym autem. Zobaczymy, co robić w sytuacji zagrożenia życia. Doskonalenie techniki jazdy samochodem będzie odbywało się pod czujnym okiem specjalistów.

Czołowi freestylowcy będą jeździć na motorach po specjalnej rampie, będzie symulator jazdy na jednym kole. Nie zabraknie ryzykownych skoków i prawdziwych emocji.

A najmłodsi? – Czekają na nich zajęcia z robotami w Strefie Dzieci – dodaje Kornel Mróz. – Wykorzystując edukacyjne zestawy klocków Lego, projektując, budując i programując roboty poznają zjawiska fizyczne i wkroczą w świat informatyki i robotyki. Będą też mini wyścigi samochodzików.

Piotr Jasina, "Głos Szczeciński"

Motoshow Szczecin 2011 - zaszaleją na motorach
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Motoshow Szczecin 2011 - zaszaleją na motorach

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości