Wszystko
o samochodach

Motocykle / Aktualności

MV Agusta rozpoczyna sprzedaż w Brazylii i Chinach

Data publikacji: Autor: (red) źródło: Mototarget

Fot. MV Agusta Włoski producent motocykli MV Agusta rozwija swoją działalność poprzez budowę fabryki montażowej w Brazylii oraz sprzedaży motocykli w Chinach.
Fot. MV Agusta Fabryka montażowa w Brazylii została już wybudowana. Znajduje się w mieście Manaus, a jej pracownikami są osoby wyszkolone we Włoszech. Zadaniem fabryki będzie składanie motocykli MV Agusta z części, które nadal będą dostarczane z fabryki w Varese. Motocykle z Manaus mają trafić do salonów jeszcze w tym roku, natomiast w 2012 roku producent przewiduje sprzedać około tysiąc sztuk swoich jednośladów.

CZYTAJ TAKŻE

MV Agusta F4 Corsacorta 2012

Test MV Agusty F3 [FILM]


MV Agusta w ubiegłym tygodniu pojawiła się na wystawie motocykli EICMA China i był to debiut tego producenta na azjatyckim rynku. Podczas targów MV Agusta podpisała umowę z firmą Lifan Industry Co. Ltd, która będzie oficjalnym dystrybutorem włoskiej marki na rynku Chińskim. Według założeń marki produkującej luksusowe i w większości ręcznie składane motocykle, do końca tego roku w Chinach ma już ruszyć sprzedaż jednośladów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości