Wszystko
o samochodach

Porady / Wyposażenie

MyFi - rozrywka w samochodzie od Delphi

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Delphi Co by było, gdybyście mogli bezpiecznie zdublować wyświetlacz swojego smartfona w samochodzie? Gdyby Wasz samochód był na tyle inteligentny, że wiedziałby, których aplikacji można bezpiecznie używać w trakcie jazdy, ale jednocześnie mógłby wyświetlać wszystkie aplikacje telefonu na wyświetlaczu samochodowym podczas postoju?
Fot. Delphi Delphi Automotive udziela odpowiedzi na te pytania oferując rodzinę produktów nazwanych MyFi™, zaprojektowanych w tym celu, aby producenci samochodów mogli zaproponować swoim klientom rozwiązania z dziedziny dostępu do informacji i rozrywki, zgodne z coraz bardziej wyrafinowanymi potrzebami klientów. Oferując innowacyjne rozwiązania, obejmujące między innymi Bluetooth, WiFi, łączność komórkową, system rozpoznawania głosu, systemy głośnomówiące i systemy przetwarzania sygnału audio, produkty z rodziny MyFi™ zapewniają odpowiedni poziom łączności, niezbędny dla każdej z powyższych aplikacji.

CZYTAJ TAKŻE

75 lat car-audio

Kupujemy radio


Rozwiązania MyFi™ premium mogą nawet wykorzystywać lokalne i globalne sieci dla łączenia z aplikacjami smartfonów, zdalnych serwerów i chmurowych usług multimedialnych. „Zaledwie kilka lat temu, kiedy wyobrażaliśmy sobie system dostępu do informacji i rozrywki w naszych samochodach, mieliśmy na myśli radia AM/FM z magnetofonami kasetowymi lub odtwarzaczami CD”, stwierdził Jugal Vijayvargiya, dyrektor działu Infotainment & Driver Interface Product. „Dzisiaj, klienci chcą mieć połączenie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a Delphi dostarcza możliwe do wykorzystania w praktyce rozwiązania, zapewniające taką łączność”.

Systemy informacji i rozrywki MyFi™ firmy Delphi zapewniają usługi, takie jak tradycyjne radia, ale oferują również znacznie więcej. Oferując elastyczność, najwyższą jakość i wzornictwo, które również dostarcza pozytywnych wrażeń, systemy MyFi™ pomagają producentom samochodów w zaspokojeniu potrzeb dzisiejszych „pozostających w zasięgu" klientów.

Poprzez zintegrowanie systemu informacji i rozrywki z doświadczeniami klienta, systemami aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, systemy MyFi™ pozwalają na minimalizację rozproszenia uwagi, wykorzystanie wiedzy i doświadczenia Delphi w dziedzinie systemów bezpieczeństwa i zapewnienie, maksymalnej wartości dodanej dla producentów i kupujących samochody.

Produkty Delphi z serii MyFi™ są skalowalne, oferują różne poziomy działania w zależności od wymagań klienta. Poprzez dobrze skonstruowaną architekturę, systemy MyFi™ umożliwiają również producentom samochodów zaoferowanie najwyższej klasy systemów zapewnienia łączności i rozrywki, które mogą być łatwo zaktualizowane poprzez modyfikacje oprogramowania – w miarę rozwoju trendów i technologii.

Na rynku europejskim po raz pierwszy Delphi wprowadził system informacji i rozrywki – radio CNR zapewniające łączność i nawigację – w ubiegłym roku w samochodzie Audi A1. Otwarta, przemyślana architektura radia CNR umożliwia wprowadzenie ponad 200 odmian systemów poprzez odpowiednie skonfigurowanie samochodowej platformy informacji i rozrywki z prostymi aktualizacjami oprogramowania.

Fot. Delphi W ciągu kolejnych 12 miesięcy, Delphi planuje wprowadzić na rynek interesujące, nowe produkty z serii MyFi™ umożliwiające rozpoznawanie głosu i przekształcające tekst na mowę; wykorzystać standardy takie jak WiFi, Bluetooth i USB, oraz wprowadzić zintegrowane aplikacje, takie jak Pandora czy Stitcher. Te innowacyjne systemy umożliwią kierowcom i pasażerom uzyskanie dostępu do aplikacji zlokalizowanych w smartfonach, odsłuchanie i udzielenie odpowiedzi na SMSy i wykorzystanie najnowocześniejszych systemów nawigacji – a wszystko to bez odrywania rąk od kierownicy i bez rozpraszania uwagi kierowcy.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości