Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nagroda dla Delphi

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Delphi

Firma Delphi w Polsce została nagrodzona przez tygodnik „The Warsaw Voice” Kryształowym Certyfikatem za największą liczbę miejsc pracy utworzonych w sektorze badań i rozwoju. Fot. Delphi

 

Miejsca pracy tworzone przez Delphi związane były z rekrutacją do Centrum Technicznego w Krakowie. Jest ono jednym z 34 ośrodków badawczo-rozwojowych koncernu na świecie. Obecnie zatrudnia ponad 470 inżynierów zajmujących się głównie amortyzatorami i systemami kolumn modułowych oraz tworzeniem oprogramowania dla systemów elektronicznych dla przemysłu samochodowego. Inne obszary prac krakowskiego ośrodka, to: wiązki elektryczne, przełączniki oraz pochłaniacze par paliwa.

- Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, iż niezależna instytucja nagradza wkład Delphi w badania i rozwój w przemyśle motoryzacyjnym. Naszym priorytetem jest posiadanie najlepszych specjalistów, dzięki którym możemy umacniać pozycję rynkową Delhi - powiedział Marek Adamiak, dyrektor Delphi w Polsce.

 

Koncern Delphi obecny jest w Polsce od 1994 r. Posiada w naszym kraju sześć fabryk i zatrudnia ponad 5 tys. pracowników.

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości