Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Największe Gwiazdy Zlotu Master Truck nagrodzone

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Mercedes-Benz Nowa Wieś Polska/Opole – 9. Międzynarodowy Zlot Master Truck był prawdziwą ucztą dla koneserów ciężkiej motoryzacji. Przez 3 dni na podopolskim lotnisku można było podziwiać tuningowane samochody ciężarowe z Polski i świata. Licznymi laurami nagrodzone zostały pojazdy i marka Mercedes-Benz.

Dziewiąty już zlot tuningowanych pojazdów ciężarowych Master Truck odbył się na lotnisku w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem. Fot: Mercedes-BenzFrekwencja dopisała – stanowiska kilkudziesięciu wystawców i ok. 300 pojazdów odwiedziło 50-60 tysięcy widzów. Fantazyjnie zmodyfikowane pojazdy prezentowali miłośnicy samochodów nie tylko z Polski i kilkunastu innych krajów – szczególnie mocno reprezentowane były kraje skandynawskie. Eksponowane pojazdy pochodziły z różnych epok i szerokości geograficznych.

Na zlocie nie mogło zabraknąć również gwiazdy. Stanowisko Mercedes-Benz oferowało liczne atrakcje – poza obowiązkową ekspozycją najnowszej gamy samochodów ciężarowych, prowadzone były liczne zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Fani sportu mieli okazję otrzymać autograf od wielokrotnego zdobywcy tytułu najsilniejszego człowieka świata – Mariusza Pudzianowskiego, a także wziąć udział w jednych z sędziowanych przez niego zawodów. Te okazały się wyjątkowo zróżnicowane – od jazdy slalomem małym Actrosem (gdzie najmłodszy uczestnik miał 2,5 roku!), po przeciąganie prawdziwego pojazdu liną. Mercedes-Benz został doceniony również przez organizatorów zlotu którzy przyznali firmie tytuł najlepszej ekspozycji Zlotu!

Tytułami obsypane zostały również liczne obecne pojazdy spod znaku gwiazdy. Najliczniej uhonorowany okazał się Actros 1851 „Czarna Perła” należący do Gospodarstwa Ogrodniczego T. Mularski. Zdobył on nie tylko tytuł najładniejszego pojazdu Mercedes-Benz na Zlocie, ale także przyznano mu najbardziej zaszczytny tytuł – Nagrodę Publiczności. Pojazd podbił serca publiki zarówno ciekawą koncepcją, jak i precyzyjnym wykonaniem.

Fot: Mercedes-Benz

Fot: Mercedes-Benz

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • widz master truck (gość)

    szkoda, że nie napisano że po skończonej imprezie jak zwykle był problem z wyjazdem a terenu lotniska. Jedna cienka droga z lotniska i kilkanaście kolejek aut czekających w upale i kurzu na wjazd na tą drogę i żadnego przedstawiciela organizatora kierującego ruchem (a tak chętnie zachęcali przy wjeździe na parking a potem kasowali po 5 zł. Niemniej impreza ciekawa ale bardziej z tych "raz byłem i więcej nie mam ochoty" jak się nie jest kierowcą TIR'a.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości