Wszystko
o samochodach

Porady / Wyposażenie

Navitel MR250 NV. Lusterko samochodowe z wideorejestratorem

Data publikacji: Autor: Grzegorz Maciejewski

Firma NAVITEL, wprowadziła do sprzedaży nowy wideorejestrator. Model MR250 NV to drugie urządzenie z regularnej oferty producenta, które wyposażono w sensor optyczny z obsługą night vision.

Fot. Navitel Firma NAVITEL, wprowadziła do sprzedaży nowy wideorejestrator. Model MR250 NV to drugie urządzenie z regularnej oferty producenta, które wyposażono w sensor optyczny z obsługą night vision.

NAVITEL MR250 NV rejestruje pliki wideo w jakości Full HD, w 30kl./s, przy użyciu standardu kompresji H.264. Urządzenie wyposażono w pięciocalowy wyświetlacz IPS, procesor MSTAR MSC8336 oraz sensor SC2363 (night vision). Lusterko montowane jest na fabrycznie zainstalowane lusterko wsteczne, przy użyciu dołączonych do zestawu nakładek. Za pomocą dodatkowej kamery cofania użytkownik otrzymuje obraz wideo, który odzwierciedla co dzieje się za samochodem podczas jazdy lub parkowania pojazdu. Technologia podwójnego zapisu umożliwia kierowcy nagrywanie filmów zarówno z przodu, jak i tyłu auta na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Zobacz także: Czy za brak opłaty parkingowej są punkty karne?

Firma NAVITEL, wprowadziła do sprzedaży nowy wideorejestrator. Model MR250 NV to drugie urządzenie z regularnej oferty producenta, które wyposażono w sensor optyczny z obsługą night vision.

Fot. NavitelWideorejestrator obsługuje karty microSD do 64GB i nagrywa pliki wideo w formacie .MOV. Wbudowana bateria o pojemności 300 mAh umożliwi korzystanie z trybu fotograficznego lub odtwarzania zarejestrowanego materiału. Zestaw oprócz samego lusterka zawiera: kamerę cofania z kablem wideo, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kabel mini-USB, ściereczkę z mikrofibry oraz voucher na smartfon/tablet z licencją na mapy 47 państw w aplikacji Navitel Navigator.

NAVITEL MR250 NV jest dostępny w regularnej sprzedaży w sieciach sklepów z elektroniką użytkową. Sugerowana cena lusterka – 379 złotych.

Zobacz także: Porsche Macan w naszym teście

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości