Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nawigacja GPS pomoże znaleźć stację z najtańszymi paliwami

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Nawigacja GPS w telefonie pomaga oszczędzać Nowa usługa NaviExpert pozwala kierowcom na szybkie i efektywne porównywanie cen paliw na stacjach w okolicy, w której się znajdują. Oprogramowanie można zainstalować na telefonach komórkowych z systemem operacyjnym i GPS.

Porównywarka cen paliw w oprogramowaniu do nawigacji GPS NaviExpert dostarcza informacji o aktualnych cenach wybranych paliw oraz wskazuje te stacje, na których można zatankować najtaniej. Informacje o cenach benzyny bezołowiowej 95, bezołowiowej 98, oleju napędowego i LPG pochodzą z tank24.org portalu paliwowo-społecznościowego dla kierowców.

Zobacz też: Darmowa nawigacja GPS na telefon - nie tylko Google i Android

Aby sprawdzić cenę benzyny 95 lub 98, diesla lub autogazu, wystarczy w aplikacji wybrać odpowiedni rodzaj paliwa. System sprawdza aktualne dane i wyświetla listę najbliższych stacji benzynowych, na których preferowany przez nas rodzaj paliwa jest dostępny wraz z jego ceną. Miejsca, w których ceny są najniższe, w aplikacji są oznaczone symbolem grosza. Dodatkowo, po kliknięciu ikony wybranej stacji (tzw. POI), możemy sprawdzić ceny innych dostępnych na niej paliw, a także oferowane na stacji usługi. Serwis tank24.org umożliwia zgłaszanie poprawek w przypadku, gdy podana cena różni się od rzeczywistej ceny benzyny na stacji.

NaviExpert pomaga też w omijaniu korków, korzystając z aktualizowanych na bieżąco danych z pojazdów, których kierowcy z niej korzystają. Usługa porównywania cen paliw jest dostępna w nowszych wersjach oprogramowania NaviExpert (powyżej wersji 6.2.1). Wkrótce pojawi się także dla telefonów z systemem Windows Phone. Można z niej korzystać nawet bez wykupionego abonamentu.

Używanie wszystkich funkcji oprogramowania do nawigacji GPS NaviExpert jest przez tydzień bezpłatne. Potem trzeba wykupić abonament. 

Nawigacja GPS w telefonie pomaga oszczędzać

Nawigacja GPS w telefonie pomaga oszczędzać

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości