Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nawigacja GPS z AutoMapą i informacjami o remontach na żywo

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Nawigacja GPS z AutoMapą i informacjami o remontach na żywo AutoMapa od 11 czerwca wprowadzi w swoich nawigacjach nową funkcję – aktualizację informacji o remontach drogowych on-line.

Funkcja będzie dostępna dla posiadaczy AutoMapy, którzy wykorzystują technologię LiveDrive. Uruchomienie tej funkcji nastąpi 11 czerwca - użytkownicy zobaczą na ekranach swoich nawigacji dopiero co wyłączone ulice w Warszawie, a AutoMapa poprowadzi ich innymi drogami tak, by pokonać korki, które zapewne sparaliżują miasto.

Dlaczego akurat 11 czerwca? Bo tego dnia rozpocznie się największy od wielu lat paraliż komunikacyjny stolicy - w związku z budową drugiej linii metra wyłączona z ruchu zostaną jedne z głównych arterii miasta – ulice Świętokrzyska i Prosta. Normalny ruch na tych ulicach zostanie przywrócony dopiero w 2013 roku po zakończeniu budowy centralnego odcinka II linii metra. Dodatkowo, w ciągu wakacji zostanie ograniczony ruch na czterech warszawskich mostach.

zobacz także TomTom - nowe nawigacje serii Pro

 

Aktualizacja remontów dróg on-line w AutoMapie dotyczyć będzie niei tylko Warszawy, ale całej Polski. Obecnie w kraju jest przebudowywanych ponad 400 odcinków dróg , co oznacza, że są setki objazdów.

Wojciech Frelichowski

Nawigacja GPS z AutoMapą i informacjami o remontach na żywo
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nawigacja GPS z AutoMapą i informacjami o remontach na żywo

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości