Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Technologia

Nawigacja w komórce pozwoli ominąć korki podczas Euro

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: NaviExpert Wzmożona liczba samochodów, czasowe zmiany w organizacji ruchu i brak miejsc parkingowych to główne problemy, z którymi będą zmagać się kierowcy podróżujący po miastach gospodarzach Euro 2012. Są jednak skuteczne narzędzia służące do ominięcia utrudnień.

Firma NaviExpert, dostawca nawigacji GPS na telefony komórkowe, pozwala kierowcom nie tylko na docieranie do celu, ale dba Fot: NaviExpertrównież o to, by ich trasa była optymalna. Jest to możliwe dzięki onlinowej technologii pozwalającej omijać korki i utrudnienia drogowe związane m.in. z aktualnie prowadzonymi remontami. Podczas Euro funkcja ta będzie szczególnie przydatna. NaviExpert będzie uwzględniał nawet krótkookresowe zmiany w organizacji ruchu, które głównie w okolicach stadionów i stref kibica będą wprowadzały służby miejskie i policja. To rozwiązanie wychodzi naprzeciw potrzebom nie tylko przyjezdnych kibiców, ale przede wszystkim mieszkańców miast gospodarzy, ponieważ to oni najbardziej odczują komunikacyjny zamęt związany z Euro.

Aplikacja pomoże kibicom w poruszaniu się po miastach. Specjalnie z myślą o fanach piłki nożnej zostaną w niej udostępnione dedykowane punkty POI, czyli użyteczne miejsca związane z Euro.

– Oczywiście w naszej aplikacji są już  naniesione stadiony, a niebawem pojawią się także m.in. dodatkowe, wydzielone na czas Euro parkingi czy strefy kibica. Dzięki temu NaviExpert bezbłędnie doprowadzi kibiców tam, gdzie będą chcieli dotrzeć. Co więcej – podpowie też, jak poruszać się po mieście komunikacją miejską, pozwoli zarezerwować hotel, a także wskaże gdzie warto zjeść obiad i na jakie wydarzenie udać się przed lub po meczu – mówi Paweł Kozłowski, prezes NaviExpert.

I dodaje – Nasza nawigacja to także rozwiązanie dla tych, którym miłość do piłki jest zupełnie obca i będą chcieli w tym czasie normalnie funkcjonować w mieście lub zupełnie uciec od zgiełku i najazdu kibiców. NaviExpert poprowadzi ich tam gdzie chcą – optymalną trasą omijającą korki i utrudnienia drogowe. Z NaviExpert każdy będzie mógł przeżyć Euro tak, jak chce!

Nawigacja podpowie też, jak poruszać się między miastami podczas rozgrywek. Wszystkie na bieżąco oddawane do użytku fragmenty dróg – w tym ostatni odcinek A2 Konotopa-Pruszków są w czasie rzeczywistym udostępniane na mapie w aplikacji.

Dla osób, które chciałyby zacząć korzystać z aplikacji, NaviExpert przygotował bezpłatny tygodniowy test nawigacji.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Uwaga , mozna stracic pieniądze...nawigacja nie działa na system BADA (gość)

    Miałam wykupiony abonament roczny. Przed jego upływem zaktualizowałem oprogramowanie i okazało się, ze naviexper nie działa na nowym systemie. W naviexpert powiedzieli, ze trzeba bylo nie aktualizować. Zwrotu czesci pieniedzy za abonament, ani im sie sni oddawać. Tylko tak dalej traktowac klientów .UWAGA !

  • Lenkar (gość)

    dokładnie jak wyżej - nawigacja nic nie dziala - już lepiej przesiasc się na skuter. ja z mojego dodge'a przerzucilem się na ten czas na xenter 150 -lekki i szybki - skutery są teraz bardziej poręcznie niż motory i auta

  • pawel (gość)

    trzeba było nie płacić za naviexpert a się przerzucić na lepsze oprogramowanie i darmowe jak jest Yanosik!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości