Wszystko
o samochodach

Samochody / Promocje

Nawigacje Mio. Co przygotowano na wakacje?

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpiecznie do celu” w ramach, której Mio obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji. Fot. Mark Snow Ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpiecznie do celu” w ramach, której Mio obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.
Zbliżają się wakacje, a więc czas urlopów i wyjazdów. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz więcej Polaków rezygnuje z publicznego transportu i do podróży wykorzystuje swoje samochody. Wzmożony ruch na drodze skłania, by przed podróżą dokładnie zaplanować całą trasę. Dlatego marka Mio wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej i transportowej w ramach akcji „#oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”, postanowiła obniżyć ceny swoich najpopularniejszych nawigacji. Wybrane modele można kupić nawet o 100 zł taniej.

 
Osoby, które zdecydują się na zakup sprzętu mogą liczyć na obniżki cen zarówno podstawowych modeli jak i tych stworzonych z myślą o pojazdach specjalistycznych jak na przykład campery. Dla właścicieli takich pojazdów obniżono cenę nawigacji z dedykowaną funkcją Truck, która umożliwi uwzględnić nietypowe gabaryty samochodu w planowaniu trasy. Promocja trwa do wyprzedaży zapasów.
 

Model

Wartość rabatu

7700 TRUCK

50 zł

7700 FEU/7800

50 zł

7700 PL/7100

20 zł

8500

50 zł

8670 Truck

100 zł

Drive 65 truck

100 zł

 Zobacz także: Tak prezentuje się nowy model Skody

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości