Wszystko
o samochodach

Gadżety

Need for Speed. Kolejna odsłona legendarnej gry

Data publikacji: Autor: ip

Need for Speed (PC)

Fot. needforspeed.com Od dzisiaj dostępna jest kolejna edycja gry Need for Speed w wersji na PC. Oferuje fotorealistyczną grafikę i dostęp do najbardziej ekscytujących samochodów z całego świata.

Need for Speed (PC)

Fot. needforspeed.comFanom motoryzacji nie trzeba przedstawiać gry Need for Speed. Kolejne odsłony serii od 1994 roku pozwalają każdemu na wcielenie się w rolę kierowcy supersamochodu oraz sprawdzenie pełni możliwości kilkusetkonnych maszyn na przeróżnych drogach.

W najnowszym Need for Speed będziemy przemierzać ulice miasta Ventura Bay, w których na porządku dziennym są uliczne wyścigi. Celem gracza jest zyskanie uznania w hermetycznej grupie. Punktowane będą zarówno sukcesy w wyścigach, jak i wykonywanie określonych zadań.

Need for Speed (PC)

Fot. needforspeed.comNowy Need for Speed zawiesi poprzeczkę na wyjątkowo wysokim poziomie. Zaoferuje m.in. świetną grafikę 4K. Jakim komputerem trzeba dysponować, by cieszyć się grą? Przy niskich ustawieniach i obrazie 720p30 wystarczy procesor Intel Core i3-4130 (lub odpowiednik z obsługą 4 wątków), 6GB RAM oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB lub odpowiednik, kompatybilny z DX11 z 2GB pamięci.

Zalecane wymagania dla 1080p60 przy wysokich ustawieniach to procesor Intel Core i5-4690 (lub odpowiednik z obsługą 4 wątków), 8GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB lub odpowiednik, kompatybilny z DX11 z 4GB pamięci oraz 30 GB wolnej przestrzeni na dysku.

Aby zapewnić maksymalną przyjemność z grania, programiści dołożyli starań, by Need for Speed obsługiwało kierownice firm Logitech (modele G27, G29 oraz G920), Thrustmaster (TX, T150, T300 oraz T500) i Fanatec (CSR).

Zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych w serwisie Motofakty.pl. W najbliższym czasie rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania będą kody do wykorzystania w platformie www.origin.com.

Need for Speed (PC)

Fot. needforspeed.com

Need for Speed (PC)

Fot. needforspeed.com

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • kazik (gość)

    liczyłem na jakiś test tej gry i możliwości sprzętu...

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości