Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nie żyje Andrzej Karaczun

Data publikacji: Autor: Redakcja

Dzisiaj dotarła do nas kolejna smutna wiadomość: W wieku 67 lat zmarł Andrzej Karaczun, dziennikarz motoryzacyjny i sportowy, miłośnik rajdów samochodowych.
Fot. PZM Dzisiaj dotarła do nas kolejna smutna wiadomość: W wieku 67 lat zmarł Andrzej Karaczun, dziennikarz motoryzacyjny i sportowy, miłośnik rajdów samochodowych.

Andrzej Karaczun pracował m.in. w Sztandarze Młodych, Słowie Powszechnym, tygodniku Moto Express, Auto Moto, a także współtworzył motoryzacyjne programy telewizyjne.

W 1986 roku został laureatem konkursu prasowego Polskiego Związku Motorowego „Złote Koło”.

Jego największą pasją były rajdy samochodowe. W latach 1995-2019 był kierownikiem biur prasowych i rzecznikiem prasowym rajdów Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski: Warszawskiego, Mazowieckiego, Nadwiślańskiego, Orlen, Arłamów, Karkonoskiego, Rzeszowskiego, Dolnośląskiego i Rajdu Barbórka.

Był także rzecznikiem prasowym zespołów rajdowych Renault Sport Polska, koordynatorem biura prasowego Rajdu Polski w randze WRC. Od 2011 redaktorem naczelnym portalu newsauto.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Marek P. (gość)

    Znałem Andrzeja ze 40 lat. Chodząca pogoda ducha i uśmiech. Kochał sporty motorowe, znał się na nich, ale nigdy się z tego powodu nie wynosił. Wielka szkoda, gdy odchodzą tak sympatyczni ludzie.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości