Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Niedziela na Torze Lublin - RallySprint Karolinka

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Niedziela na Torze Lublin - RallySprint Karolinka Automobilklub Chełmski zaprasza w niedzielę, 27 lutego, na 3. RallySprint „Karolinka”. Zbiórka uczestników o godz. 12 na Torze Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

– Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich, którzy w bezpiecznych warunkach chcą podnieść umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny – mówi Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego.

Warunkiem udziału w imprezie jest posiadanie prawa jazdy oraz sprawny, dopuszczony do ruchu samochód. – Lepiej ścigać się po torze, niż szaleć po osiedlowych uliczkach – dodaje Gorczyca.

Na uczestników czeka pięć prób z pomiarem czasu poprzedzonych kilkoma przejazdami zapoznawczymi, a dla chętnych będą jeszcze przejazdy po uroczystości zakończenia imprezy. Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w pięciu klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm, powyżej 2000 ccm oraz Profi, w której wystartują kierowcy z licencjami.

– Tradycyjnie dla uczestników będą upominki, które zostaną rozlosowane. Zgodnie z zapowiedziami wszyscy uczestnicy otrzymają naklejki z napisem „Robert wracaj szybko na tor” – kończy Gorczyca.

Niedziela na Torze Lublin - RallySprint Karolinka
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Niedziela na Torze Lublin - RallySprint Karolinka

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości