Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nissan 370Z: zmiany na 2011 rok

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Nissan 370Z: zmiany na 2011 rok Nissan 370Z Coupe w wersji 2011 jest bardziej przyjazny kierowcy, dzięki wprowadzeniu zmian w konstrukcji zawieszenia i przeniesienia napędu. Klienci będą także mogli wybrać nową wersję wyposażeniową o nazwie GT Edition.

Inżynierowie Nissana wprowadzili kilka zmian i ulepszeń. Przekonstruowali m.in. amortyzatory modelu 370Z Coupe, co daje lepszy komfort jazdy przy zachowaniu odpowiednich właściwości jezdnych przy wyższych prędkościach. Szybkie przemierzanie autostrad będzie też okupione mniejszym hałasem w kabinie pasażerskiej. Pod podwoziem zastosowano bowiem dodatkowe materiały tłumiące.

W opcjonalnej siedmiobiegowej przekładni manualnej znajduje się teraz tryb do jazdy po śniegu, który umożliwia łatwe ruszanie z miejsca na śliskiej nawierzchni poprzez wybór drugiego biegu i odpowiednie sterowanie obrotami silnika.

W wyposażeniu znalazła się nowa kamera cofania wchodząca w skład pakietu nawigacyjnego Nissan Premium Connect.

Oferta na rok 2011 obejmuje również nową wersję GT Edition dostępną w trzech kolorach: czarnym metalicznym, białym perłowym i tzw. Black Rose, który jest zarezerwowany wyłącznie dla tej wersji. Nadwozie uzupełniają 19-calowe obręcze aluminiowe Rays.

Nissan 370Z: zmiany na 2011 rok
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nissan 370Z: zmiany na 2011 rok

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości