Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38848 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Nissan Qashqai nagrodzony tytułem Samochodu Roku

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Nissan Produkowany w Wielkiej Brytanii nowy Nissan Qashqai otrzymał tytuł Samochodu Roku 2014 przyznany przez wiodące czasopismo branżowe Diesel Car. Jest to kolejne wyróżnienie w imponującej kolekcji nagród przyznanych temu modelowi.

Odnoszący sukcesy Qashqai, który sprzedaje się znacznie lepiej niż prognozowano, otrzymał również tytuł „Najlepszego Fot: NissanCrossovera" w ramach nagród przyznawanych dorocznie przez wspomniane czasopismo, tym samym przerywając dwuletnią dominację modelu Range Rover Evoque w tej kategorii.

Diesel Car jest największym czasopismem poświęconym samochodom z silnikami Diesla, pojazdom zasilanym alternatywnymi paliwami oraz samochodom przyjaznym środowisku. Poglądy przedstawiane na jego łamach są cenione przez brytyjskich nabywców i operatorów flot pojazdów. Przyznane tytuły stanowią kolejne potwierdzenie faktu, że nowy Nissan Qashqai jest doskonałym samochodem do użytku flotowego i firmowego.

Ogłaszając wyniki tegorocznego konkursu, Ian Robertson, redaktor naczelny i wydawca Diesel Car, powiedział:  „Nissan Qashqai to nie tylko model, który kształtuje swój segment, ale również odnotowuje doskonałe wyniki sprzedaży, będąc najlepiej sprzedającym się crossoverem w swojej klasie w Wielkiej Brytanii".

„Nietrudno przekonać się, dlaczego tak się dzieje, analizując bezkompromisowe, wiodące w klasie podejście do stylistyki nadwozia oraz biorąc pod uwagę fakt, że model ten jest produkowany tutaj, w Wielkiej Brytanii".

Nowy Nissan Qashqai jest dostępny z dwoma nowoczesnymi i oszczędnymi silnikami Diesla z wtryskiem bezpośrednim - 1,5 l dCi 110 KM (81 kW) oraz 1,6 l dCi 130 KM (96 kW).

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Nissan Qashqai zdjęcia

Nissan Qashqai dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Nissan Qashqai Cena

Części dla marki Nissan

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

431 zł