Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nowa honda civic w salonie firmy Mojsiuk [film]

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Nowa honda civic w salonie firmy Mojsiuk [film] W poniedziałek w salonie firmy Mojsiuk w Starych Bielicach zaprezentowano nową Hondę Civic. 

PROMOCJA

Poniedziałkowa prezentacja dwóch wariantów nadwoziowych tego modelu (5D i 4D), odbyła się równolegle z ogólnopolską premierą nowej Hondy.

– Jest nam bardzo miło, że możemy pokazać u nas model cztero- i pięciodrzwiowy tego auta – powiedziała Agnieszka Mojsiuk, współwłaścicielka firmy Mojsiuk. – Konstruktorzy nie odeszli od poprzedniej wersji aut, ale zostały one udoskonalone.

W nowym Civicu duży nacisk położono na modyfikacje, pozwalające na obniżenie spalania.
– Dlatego też cała przestrzeń pod spodem została zabudowana – tłumaczy Jacek Rachwalski, przedstawiciel handlowy w firmie Mojsiuk. – W zasadzie odsłonięty jest tylko układ wydechowy. Dodam, że tylne reflektory zostały tak wykonane, aby zmniejszyć opór aerodynamiczny.

W nowej pięciodrzwiowej wersji hondy civic znajdziemy też m.in. system eco assist, który informuje kierowcę o wpływie stylu jazdy na poziom zużycia paliwa. Na uwagę zasługuje również system dostępu bezkluczykowego, pozwalający zablokować i odblokować zamki drzwi, a nawet uruchomić silnik jednym przyciskiem bez potrzeby sięgania do kieszeni po kluczyk.

Cena wersji pięciodrzwiowej waha się do 64,9 tys. zł do 83,9 tys. złotych.

PROMOCJA

Nowa honda civic w salonie firmy Mojsiuk [film]
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nowa honda civic w salonie firmy Mojsiuk [film]

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości